حماسه ۹ دی نماد هوشیاری و عملکرد به‌موقع ملت ایران است

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، حماسه ۹ دی را نماد هوشیاری، دینداری و عملکرد به‌موقع ملت ایران عنوان کرد.

حجت‌الاسلام سیدمهدی قاضی‌زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر با گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی اظهار کرد: حماسه ۹ دی نماد هوشیاری، دینداری و عملکرد بموقع ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام مقدس و انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران تلاش بسیار کردند تا در جریان انتخابات رخنه ایجاد کرده و تأثیرگذار باشند، توضیح داد: زمانی که دشمن به اهداف شوم خود در روند برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دست نیافت، متوسل به فتنه دیگری شد و آن شایعه تقلب در انتخابات بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر افزود: دشمنان قسم‌خورده انقلاب توطئه و دسیسه‌های مختلفی را در این راستا برنامه‌ریزی و عملیاتی کردند تا شاید بتوانند پایه‌های این نظام الهی را سست کنند و از طریق فریب‌خوردگان به اهداف شوم خود دست یابند.

۹ دی روز خروش مردم دین‌دار و معتقد ایران اسلامی است

قاضی‌زاده با تأکید بر اینکه ملت ایران بار دیگر با بصیرت خود، غلبه و ظفر همیشگی جنود الهی را بر جنود شیطانی به جهانیان آشکار کردند، تشریح کرد: ۹ دی روز خروش مردم دین‌دار و معتقد ایران اسلامی است. خروشی که به حرمت‌شکنان عاشورای حسینی این پیام را داد که امام حسین علیه‌السلام به گفته حضرت محمد مصطفی صلی‌الله و علیه و آله و سلم، شور، اشتیاق و حرارتی را در قلوب مؤمنین ایجاد کرده است که هیچگاه سرد نخواهد شد.

وی توضیح داد: حتی بعد از گذشت ۱۴ قرن از حماسه قیام کربلا همچنان این عشق و علاقه در وجود مردم ولایی ایران اسلامی زنده، پایدار و مانا وجود داشته و سبب شده تا حرمت‌شکنان و ایادی آنان را به مزبله‌های سیاسی پرتاب کند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه قرآن این کتاب آسمانی فتنه را بزرگ‌تر از قتل و جنایت می‌داند، خاطرنشان کرد: غیرت دینی ملت ایران در پرتو و مدد الهی، فتنه را خاموش و سران فتنه را محکوم و محبوس کرد.

قاضی‌زاده ادامه داد: حرکت عظیم و میلیونی مردم در ۹ دی نشان داد مردم بابصیرت ایران اسلامی حتی با غبار فتنه نیز از مسیر هدایت منحرف نخواهند شد و از اعتقادات و باورهای دینی خود یک قدم نیز کوتاه نخواهند آمد.

کلمات کلیدی
افشین جعفری
تهیه کننده:

افشین جعفری

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *