پنج شنبه ٠١ اسفند ١٣٩٨
با نهاد
خدمات نهاد
جشنواره ها
ویژه نامه ها
نشریات
دانشگاه ها

عطرافشانی گلزار شهدا با حضور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست جدید و جمعی از مدیران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر آیین عطرافشانی گلزار شهدا برگزار شد
 ٢٠:٥٦ - جمعه ٢١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
فرهنگی

تجلیل از فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
دکتر ناظریان پژوهشگر طب سنتی ایرانی – اسلامی با بیان اینکه دین اسلام کامل ترین دین الهی و آموزه های آن برای جاودانگی انسان است، تصریح کرد: «اسلام آخرین دین الهی است که پاسخگوی تمام نیازهای بشر تا قیامت خواهد بود.»
 ١١:٤١ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
اخبار > گرامیداشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان
 


شماره خبر :٥٦٣١٦٥
تاریخ انتشار خبر : شنبه ٢١ دی ١٣٩٨ ا ٠٨:٢٦

گرامیداشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان
مراسم یاد بود و گرامیداشت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر مراسم گرامیداشت سردار حاج قاسم سلیمانی با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی زاده رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد استان بوشهر، عبدالمحمد افروغ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان، اساتید و دانشجویان برگزار گردید.
حجت الاسلام و المسلمین قاضی زاده اظهار کرد: امروز گرد هم آمدیم به احترام عزیزی که در چهار دهه به حفظ حریم نظام، عزت و سربلندی برای جهان اسلام پرداخت. سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با جان فشانی آرمان انقلاب را پیش برد. پیروزی حزب الله با یاری شهید سلیمانی انجام شد و یکی از کارهای بزرگ این سردار بود.
وی افزود: دشمن توان رویارویی با شخصیت هایی مانند مالک اشتر زمان را ندارد و به همین خاطر است که از طریق ترور اقدام میکند، همچنین دشمن هیچ تعهدی ندارد و برای ضربه زدن از همه ی امکانات استفاده میکند. امید است که این خون، قدرت اسلام را زیاد و دشمن را سرنگون کند.خروج
پیوندها