دوشنبه ٣٠ دی ١٣٩٨
با نهاد
خدمات نهاد
جشنواره ها
ویژه نامه ها
نشریات
دانشگاه ها

عطرافشانی گلزار شهدا با حضور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست جدید و جمعی از مدیران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر آیین عطرافشانی گلزار شهدا برگزار شد
 ٢٠:٥٦ - جمعه ٢١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
فرهنگی

تجلیل از فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
دکتر ناظریان پژوهشگر طب سنتی ایرانی – اسلامی با بیان اینکه دین اسلام کامل ترین دین الهی و آموزه های آن برای جاودانگی انسان است، تصریح کرد: «اسلام آخرین دین الهی است که پاسخگوی تمام نیازهای بشر تا قیامت خواهد بود.»
 ١١:٤١ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
اخبار > قاضی زاده در جشن امامت حضرت عصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی: انتهای این عالم ختم به خیر شدن این عالم است
 


شماره خبر :٥٦٠٢٢١
تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٢٠ آبان ١٣٩٨ ا ١٢:١٨

قاضی زاده در جشن امامت حضرت عصر (عج) دانشگاه آزاد اسلامی: انتهای این عالم ختم به خیر شدن این عالم است
جشن امامت امام زمان (عج) توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان (برازجان) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر جشن امامت امام زمان (عج) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان با حضور دانشجویان و مسئولین برگزار گردید.حجت الاسلام والمسلین قاضی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر اذعان کرد: هدف دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تقویت ارزش ها، تقویت نظام ساختار دانشجویی و پیشرفت فرهنگ اسلامی و ایرانی در محیط دانشگاهی ماست. اگر زمینه ی همکاری گسترده ای توسط تمامی دانشگاه ها با نهاد شکل بگیرد ما قطعا با دانشجویانی با انگیزه تر مواجه خواهیم بود.
قاضی زاده افزود: انتهای این عالم ختم به خیر شدن این عالم است. این عالم با تمامی فراز و نشیب هایش به سمت جهانی سرشار از عدل و عدالت میرود و این غیبت انجام شده در آخر به دست کسی خواهد افتاد که قرآن کریم میفرماید: خداوند نوشت که خود و فرستادگانش غلبه میکنند و جهان را پر از عدل و داد میسازند.
در پایان مداحی جشن امامت با نوای کربلایی عبدالحمید رزمجو و افتتاحیه ی نمایشگاه عفاف و حجاب و صنایع دستی نیز برگزار گردید.

 خروج
پیوندها