سه شنبه ١٩ آذر ١٣٩٨
با نهاد
خدمات نهاد
جشنواره ها
ویژه نامه ها
نشریات
دانشگاه ها

عطرافشانی گلزار شهدا با حضور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست جدید و جمعی از مدیران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر آیین عطرافشانی گلزار شهدا برگزار شد
 ٢٠:٥٦ - جمعه ٢١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
فرهنگی

تجلیل از فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
دکتر ناظریان پژوهشگر طب سنتی ایرانی – اسلامی با بیان اینکه دین اسلام کامل ترین دین الهی و آموزه های آن برای جاودانگی انسان است، تصریح کرد: «اسلام آخرین دین الهی است که پاسخگوی تمام نیازهای بشر تا قیامت خواهد بود.»
 ١١:٤١ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
اخبار > حجت‌الاسلام حسینی: بی‌توجهی به شعارهای انقلاب موجب ازدست‌رفتن فرصت‌های پیشرفت می‌شود
 


شماره خبر :٥٥٢٧٩٠
تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٨ ا ٢٠:٠٤

حجت‌الاسلام حسینی: بی‌توجهی به شعارهای انقلاب موجب ازدست‌رفتن فرصت‌های پیشرفت می‌شود
حجت‌الاسلام حسینی: بی‌توجهی به شعارهای انقلاب موجب ازدست‌رفتن فرصت‌های پیشرفت می‌شود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد استان بوشهر گفت: در برخی مواقع بی‌توجهی به شعارهای انقلاب اسلامی موجب ازدست‌رفتن فرصت‌های پیشرفت می‌شود.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی صبح امروز در کرسی آزاداندیشی با موضوع نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب اسلامی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج(دشتی) برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی تحول اساسی در ابعاد زندگی ما اعم از اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی به وجود آورد. وی افزود: در سال‌های پس از تشکیل تمدن اسلامی که رشد و بالندگی متوقف شده بود با انقلاب اسلامی این فرصت طلایی در جوامع اسلامی آغاز شده است. مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را نقشه راه دانست و اضافه کرد: اگر صحبت از نارضایتی از استقرار عدالت می‌شود به معنای انجام‌نشدن کار نیست، کار فراوان صورت گرفته است؛ اما کفایت نمی‌کند. حسینی خاطرنشان کرد: در برخی مواقع بی‌توجهی به شعارهای انقلاب اسلامی موجب شده تا فرصت‌های پیشرفت زیادی را از دست بدهیم. وی یادآور شد: ایران اسلامی دارای ظرفیت‌های محیطی و انسانی بالایی بوده که مغفول واقع شده است با وجود برخورداری از سرعت رشد علمی بالا از قله‌های دانش عقب هستیم و باید به آن دست پیدا کنیم. مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: وابستگی اقتصاد به نفت، دولتی‌بودن اقتصاد، نگاه به خارج از کشور، حزب‌گرایی و تنگ‌نظری موجب بی‌توجهی به ظرفیت‌ها شده است. حسینی با بیان اینکه در برخی عرصه‌های علمی در سطح بالایی هستیم، تأکید کرد: امید به آینده روشن بوده و جوانان بدانند همه راه‌حل‌ها در داخل کشور است. به گزارش آنا،‌ کرسی آزاداندیشی با موضوع نقش دانشگاهیان در گام دوم انقلاب اسلامی توسط بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) برگزار شد.

 خروج
پیوندها