سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨
با نهاد
خدمات نهاد
جشنواره ها
ویژه نامه ها
نشریات
دانشگاه ها

عطرافشانی گلزار شهدا با حضور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست جدید و جمعی از مدیران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر آیین عطرافشانی گلزار شهدا برگزار شد
 ٢٠:٥٦ - جمعه ٢١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
فرهنگی

تجلیل از فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
دکتر ناظریان پژوهشگر طب سنتی ایرانی – اسلامی با بیان اینکه دین اسلام کامل ترین دین الهی و آموزه های آن برای جاودانگی انسان است، تصریح کرد: «اسلام آخرین دین الهی است که پاسخگوی تمام نیازهای بشر تا قیامت خواهد بود.»
 ١١:٤١ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
اخبار > حجت‌الاسلام حسینی: اقدامات منافقین در دوران ما تازگی ندارد
 


شماره خبر :٥٥١٠٣٠
تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧ ا ١٦:٤٣

حجت‌الاسلام حسینی: اقدامات منافقین در دوران ما تازگی ندارد
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر گفت: اگر فعالیت‌های منافقین را بشناسید درخواهید یافت آنچه امروز از منافقین صادر می‌شود رفتار تازه‌ای نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت‌الاسلام‌‌ سیدمرتضی حسینی صبح امروز در جمع کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: یکی از مواردی که همواره از صدر اسلام و آغاز حکومت اسلامی توسط پیامبر خدا تاکنون شریعت اسلام با آن مواجه بوده، جریان منافقین است.

وی گفت: انسان اگر فعالیت‌های مختلف منافقین را بشناسد و جریان‌شناسی کند، قطعاً درخواهد یافت آنچه که امروز از ناحیه منافقین صورت می‌پذیرد، مطلب تازه‌ای نیست و رفتار آنان در این روزگار ما غریب نخواهد بود.

حسینی با بیان اینکه جوانان، دانشجویان و به‌ویژه دانشجویان بسیجی امروز جامعه نسبت به‌ بسیاری از مسائل و موضوعات در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی، آگاهی، بینش و تحلیل مناسبی دارند، عنوان کرد: انسان تا زمانی که درگیر روزمرگی زندگی نشود، می‌تواند محاسبه دقیق از اطراف و جامعه داشته باشد.

وی توصیه کرد: شما در سنی هستید که سرشار از نیروی جوانی و فارغ از دغدغه‌های فکری هستید پس حتماً در طول روز، زمانی را با خود و خدای خود خلوت کنید و همواره یک سؤال را از خود بپرسید، فلسفه وجود من چیست و من چه باید بکنم؟

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر تصریح کرد: اگر اهداف دنیوی در پس انجام امور باشد، قطعاً محکوم به بطلان است اما اگر کارها برای رضای خدا و از سر آگاهی مانند بندگان مخلص پروردگار یعنی شهدا صورت پذیرد، نتایج مطلوب به‌همراه خواهد داشت.

وی با تأکید بر اینکه امروز صدای «هل من ناصر ینصرنی » حسین(ع) در جامعه طنین‌انداز است، تشریح کرد: در بیانیه مقام معظم رهبری، آرمان بلند انقلاب اسلامی ایران، پیوند این انقلاب با انقلاب حضرت موعود مهدی (عج) عنوان شده است.

حسینی ادامه داد: باید بدانیم که در مقابل این آرمان چه وظایفی را عهده‌دار هستیم حتی اگر یقین داشته باشیم که در هنگام ظهور حضرت در قید حیات نیستیم.

وی اضافه کرد: هر انسانی در هر زمانی آزموده می‌شود، یکی با همراهی با سیدالشهدا(ع)، یکی در زمان انقلاب اسلامی ایران، یکی با جنگ تحمیلی، یکی در زمان غیبت امام عصر(عج)، آنچه که امروز مهم است، تلاش برای نهادینه کردن محبت امام زمان و ائمه معصومین(ع) در وجود خود و سپس افزودن این محبت در دل دیگران است تا همگان را جذب این انوار مقدس کنیم.

 خروج
پیوندها