چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨
با نهاد
خدمات نهاد
جشنواره ها
ویژه نامه ها
نشریات
دانشگاه ها

عطرافشانی گلزار شهدا با حضور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست جدید و جمعی از مدیران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر آیین عطرافشانی گلزار شهدا برگزار شد
 ٢٠:٥٦ - جمعه ٢١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
فرهنگی

تجلیل از فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
دکتر ناظریان پژوهشگر طب سنتی ایرانی – اسلامی با بیان اینکه دین اسلام کامل ترین دین الهی و آموزه های آن برای جاودانگی انسان است، تصریح کرد: «اسلام آخرین دین الهی است که پاسخگوی تمام نیازهای بشر تا قیامت خواهد بود.»
 ١١:٤١ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
اخبار > آغاز ثبت‌نام مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر
 


شماره خبر :٥٤٦٩٤١
تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧ ا ١٢:٣٢

آغاز ثبت‌نام مراسم ازدواج دانشجویی در دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان بوشهر از آغاز ثبت‌نام بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در استان بوشهر خبر داد.

حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بوشهر از آغاز ثبت‌نام بیست و دومین مراسم ازدواج دانشجویی در استان بوشهر خبر داد.


به گفته وی، زوج‌های دانشجو با مراجعه به سایت www.ezdevaj.org یا www.iaub.nahad.ir مراجعه و برای شرکت در این مراسم ثبت‌نام کنند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: زوج‎های دانشجویی که تاریخ عقد آنها در فاصله زمانی یکم فروردین سال ۱۳۹۶ تا یکم دی سال جاری باشد، برای شرکت در این مراسم ثبت‌نام کنند.


حسینی با بیان اینکه ثبت‌نام از زوج‌های دانشجو آغاز شده است، تصریح کرد: دانشجویان باید پس از انجام ثبت‌نام اینترنتی، مدارک لازم که شامل کپی صفحه یک تا ۵ عقدنامه، کپی کارت ملی زوجین، کپی شناسنامه تمام صفحات زوجین، تصویر ثبت‌نام اینترنتی، کپی کارت دانشجویی یا گواهی اشتغال به تحصیل ثبت‌نام کننده که تا پایان بهمن ماه اعتبار داشته باشد را با یک عدد پوشه و گیره برای تأیید به دفتر نهاد رهبری دانشگاه ارائه کنند.


وی با تأکید بر اینکه یکی از اقداماتی که برای جلوگیری از بالا رفتن سن ازدواج می‌توان انجام داد، فراهم کردن فرصت و فضا‌ها برای ازدواج آسان جوانان است، اظهار کرد: ازدواج کانون آرامش برای روح و روان انسان است و سبب رزق و تقویت هر چه بیشتر فرهنگ و اخلاق می‌شود.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان بوشهر ازدواج را یکی از مهم‌ترین مسائل زندگی هر فرد دانست و اظهار کرد: ازدواج دانشجویی، الگوی مناسبی برای ازدواج جوانان است، چراکه نگاه مادی‌گرایانه به زندگی در آن وجود ندارد.


حسینی از اعزام زوج‌های دانشجو به مشهد مقدس در قالب طرح ویژه فرهنگی هم‌سفر تا بهشت و برگزاری کارگاه آموزشی ویژه مزدوجین همراه با برنامه جشن ازدواج دانشجویی در استان خبر داد.خروج
پیوندها