چهارشنبه ٠٥ ارديبهشت ١٣٩٧
با نهاد
خدمات نهاد
جشنواره ها
ویژه نامه ها
نشریات
دانشگاه ها

عطرافشانی گلزار شهدا با حضور سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر، سرپرست جدید و جمعی از مدیران و معاونان دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر آیین عطرافشانی گلزار شهدا برگزار شد
 ٢٠:٥٦ - جمعه ٢١ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
فرهنگی

تجلیل از فعالان فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
دکتر ناظریان پژوهشگر طب سنتی ایرانی – اسلامی با بیان اینکه دین اسلام کامل ترین دین الهی و آموزه های آن برای جاودانگی انسان است، تصریح کرد: «اسلام آخرین دین الهی است که پاسخگوی تمام نیازهای بشر تا قیامت خواهد بود.»
 ١١:٤١ - شنبه ١٤ اسفند ١٣٩٥ - تعداد نظرات : ٠ ادامه خبر >>
اخبار > کسب رتبه برتر کشوری از سوی دبیر هم‌اندیشی نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
 


شماره خبر :٥١٢١٧٦
تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ٦ دی ١٣٩٥ ا ١٢:٣١

کسب رتبه برتر کشوری از سوی دبیر هم‌اندیشی نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر
دکتر عباس عاشوری نژاد عضو هیأت علمی گروه آموزشی تاریخ و تمدن ملل اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر موفق به کسب عنوان دبیر برتر هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه‌های کشور شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در اختتامیه پانزدهمین همایش دبیران هم اندیشی دانشگاه‌های سراسر کشور که با حضور حجت الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم هبری در دانشگاه‌ها، حجت الاسلام قریشی معاون فرهنگی سیاسی این نهاد، حجت الاسلام دکتر ساداتی نژاد رییس مرکز هم اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه‌های کشور، دبیران هم اندیشی دانشگاه‌های دولتی، علوم پزشکی، آزاد اسلامی، پیام نور و فرهنگیان در مشهد مقدس برگزار شد از دبیر هم‌اندیشی دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان بوشهر تجلیل شد.

در قسمتی از تقدیرنامه آمده است:

بالندگی و پیشرفت علمی و فرهنگی کشور امری است پر بها که تضمین کننده آینده درخشان این مرز و بوم است. بی شک این مهم جز با مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر استادان دانشگاه ها دست یافتنی نخواهد بود. ایجاد زمینه های شکل گیری حلقه های استادان و هماهنگی برنامه های ایشان به عنوان نشست های هم اندیشی در دانشگاه ها مدیون تلاش های دبیرانی است که با هم افزایی علم و ادب، بستر های لازم برای گردهم آمدن متفکران، مدیران و متخصصان دلسوز نظام اسلامی را فراهم آورده اند که نتیجه نهایی آن ایفای نقش محوری در توسعه علمی و معرفتی کشور و ارتقا سطح فرهنگی این قشر فرهیخته و اثر گذار خواهد بود.

عاشوری نژاد به آنا گفت: این موفقیت را مدیون حمایت های بی دریغ ، همراهی و تلاش های مجدانه حجت الاسلام سید مرتضی حسینی مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر و دکتر قیصری رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان بوشهر دانست و از حضور فعال استادان دانشگاه های استان در فعالیت ها و برنامه های این نهاد تشکر کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که مرکز هم اندیشی بتواند مثل گذشته در تعامل صمیمانه با معاونت های دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در بالندگی فرهنگ اسلامی و پویایی دانشگاه قدم های موثر تری بردارد.خروج
پیوندها