چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨
اخبار > استادان بینش سیاسی خود را افزایش دهند
 


شماره خبر :٥٤٦٩٤٧
تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ٢٠ آذر ١٣٩٧ ا ١٤:٤٣

استادان بینش سیاسی خود را افزایش دهند
حجت‌الاسلام حسینی گفت: برای دادن پاسخ قانع کننده به قشر بیدار، آگاه و مطالبه‌گر دانشجو، استادان باید بیش از گذشته بینش سیاسی خود را افزایش دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بوشهر، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر روز گذشته  در جلسه هم‌اندیشی استادان استان بوشهر که با موضوع سیاست خارجی و امنیت ملی برگزار شد، گفت: برگزاری جلسات در‌خصوص امنیت ملی و مسائل سیاسی روز کشور یک نیاز در دانشگاه محسوب می‌شود و همواره بخش اعظمی از مباحثه‌های دانشجویان با یکدیگر و استادان در مسائل سیاسی است که دغدغه مشترک قشر فرهیخته و مسئولان دلسوز نظام و انقلاب به حساب می‌آید.


وی با بیان اینکه باید از مسائل سیاسی گذشته و تجربیات مربوط به آن درس گرفت، اظهار‌کرد: برجام نمونه واضحی از توافقات بین‌المللی است که منافع جمهوری اسلامی ایران در آن نادیده گرفته شده است.


حسینی ادامه داد: از این رو باید در پذیرفتن، الحاق و عضویت کشور به کنوانسیون‌هایی چون FATF دقت بسیار بیشتری صورت گیرد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ایران اسلامی که موجب ایجاد پرسش‌های متعدد در نسل جوان شده، تصریح کرد: برای دادن پاسخ قانع‌کننده به قشر  بیدار، آگاه و مطالبه‌گر دانشجو، استادان باید بیش از گذشته بینش سیاسی خود را افزایش دهند.


وی حضور اندیشمندان و مسئولان سیاسی کشور در دانشگاه را ضرورتی مهم دانست و افزود: تشکیل جلساتی با افرادی نظیر دکتر علی احمدی به‌عنوان یک فرد انقلابی، دانشگاهی، اهل قلم، آگاه از مسائل مهم  سیاسی و با سابقه درخشان کاری و مسئولیت‌های متعدد سیاسی برای جامعه دانشگاهی غنیمت است.


حسینی با تأکید بر اینکه تمام تلاش دشمنان کشور برای تضعیف انقلاب اسلامی در جهان  صورت می‌گیرد، تشریح کرد: امروز ایران اسلامی نه تنها اسوه کشورهای اسلامی و مسلمانان است، بلکه امید تمام آزادی‌خواهان جهان محسوب می‌شود.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر افزود: دشمنی استکبار جهانی با ذات جمهوری اسلامی برای عدم شکل‌گیری حکومت اسلامی قدرتمند و مستقل در جهان است.خروج
اوقات شرعی
دوستان