چهارشنبه ٠٥ تير ١٣٩٨
اخبار > گفتگوی صمیمانه با نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد بوشهر
 


شماره خبر :٥٤٦٩٤٥
تاریخ انتشار خبر : يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧ ا ١١:٥٠

گفتگوی صمیمانه با نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد بوشهر
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در بازدید از محل خوابگاه دانشجویان واحد علوم دریایی خارگ با آنان به گفتگو پرداخت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خارگ، حجت‌الاسلام سیدمرتضی حسینی عصر امروز در محل خوابگاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم دریایی خارگ با توصیه به دانشجویان در رابطه با حفظ همیشگی ارتباط با خدای متعال، گفت: فرصت حضور در خوابگاه، فرصتی است که می‌تواند در ساختن آینده شما جوانان بسیار مؤثر باشد.


وی با تأکید بر اینکه دانشجویان باید فرصت باهم بودن در خوابگاه را غنیمت بشمارند، تصریح کرد: زندگی در خوابگاه‌های دانشجویی علاوه بر فرصتی برای همکاری در فهم مسائل درسی، تمرینی برای انجام فعالیت‌های مشارکت و کارآفرینی است.


مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر ارتقای فرهنگ کارآفرینی را یک ضرورت در برنامه کلان اقتصاد مقاومتی کشور دانست و اظهار کرد: ارتقای فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه‌ها بر مبنای ترویج سخت‌کوشی، خلاقیت، ابتکار، نوآوری، احساس تعهد، مسئولیت‌پذیری و وجدان کاری از عوامل متنوع پیش‌زمینه‌های حرکت در جهت اقتصاد مقاومتی است.


به گزارش آنا، در این دیدار که رئیس دانشگاه آزاد خارگ نیز حضور داشت، دانشجویان به بیان خواسته‌های خود پرداختند و در جهت رفع مشکلات، تصمیم‌گیری شد.خروج
اوقات شرعی
دوستان